Кошик
284 відгуків

ПАПІР ДЛЯ УЗД SONY MITSUBISHI

Оригінальна термопапір для видеопринтеров Sony UPP-110S – стандартна матовий папір для монохромного (чорно – білої друку. Параметри рулону складають 110 мм в ширину і 20 м у довжину, що дозволяє отримати в середньому до 217 відбитків. Як і вся продукція компанії Sony, термопапір для УЗД Sony UPP-110S має ряд незаперечних переваг перед аналогами.Переваги паперу для УЗД Sony UPP-110S  ·         безумовне японське якість;·         матова поверхня, яка не залишає слідів від пальців;·         не мнеться, завдяки підвищеній щільності (4 шаруючи);·         тривале зберігання інформації без втрати якості;·         не збирає паперову пил на полотні.

Параметри рулону – 110 мм ширина і довжина 18 м – дозволяють використовувати глянцевий папір Sony UPP-110HG в різних видеопринтерах медичного призначення. Має високу ступінь термочутливості і масу інших переваг перед аналогами.

Чудової якості глянсовий папір Sony UPP-110HD призначена для монохромного друку в термопринтері медичного призначення. Параметри її складають 110 мм в ширину і 20 м в довжину. Переваги папери Sony UPP-110HD перед аналогами не викликають сумнівів.

Папір підвищеної щільності Sony UPP-210HD для термопринтерів медичного призначення проводиться виключно на заводі в Японії, що дає безумовну гарантію якості знімків і довговічності роботи приладів. Стандартний оригінальний рулон має параметри - 210 мм ширина: 25 см довжина і призначений для монохромного друку.

Спеціальний папір MITSUBISHI KP61B  для термопринтера має високу міцність, щільність якої відповідає характеристикам УЗД - апарату. Використання цього паперу гарантує отримання зображень високої якості.

  Термопапір виробляється в Японії, що гарантує якість кожного клієнта. Используя эту бумагу, клиент может спокойно не боятся за свой принтер, это связано с отсутствием специальной бумажной пыли, которая оседает на поверхность бумаги. А также гарантирует от преждевременных выгораний термоголовок вашего принтера. Изображения, которое переносится на бумагу, может хранится долго, при этом не теряя свой первоначальный вид и контрастность изображения. Создание архив снимков позволяет наблюдать за состоянием пациента и оценивать эффективность курса лечения.

  Длина рулона бумаги составляет 20 метров, при этом можно сделать 260 отпечатков. Стандартная ширина бумаги для термопринтера составляет 110 мм.

Не вызывает сомнения превосходное качество термобумаги Mitsubishi K65HM для черно – белой печати на УЗИ видеопринтерах, если она выпущена в Японии. Оригинальная бумага Mitsubishi K65HM производится на японском предприятии «Mitsubishi Electric», рулон имеет размер в ширину – 110мм, в длину - 21м. Количество отпечатков варьируется от 210 – до 260 шт. при достаточно высоком качестве.

Самое высокое качество и разрешение из линейки термобумаги производства «Mitsubishi Electric» показала Mitsubishi K91-HG. Это бумага на прочной многослойной основе с идеальным глянцевым покрытием. Параметры рулона – 110 мм в ширину и 18 м в длину – позволяют получить от 190 – до 220 снимков высочайшей яркости.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner