Кошик
296 відгуків

ПЛІВКА ДЕНТАЛЬНА D-Speed КODAK/ Skydent

Стоматологічна плівка CARESTREAM (KODAK)Dental Film має клас чутливості «D», розмір 3,05 х 4,05 см і поставляється в упаковках по 100 аркушів, запаковані у картонну коробку.
Плівка CARESTREAM (KODAK)CARESTREAM (KODAK)– це Інтраоральна дентальна плівка, призначена для рентгенологічних досліджень в стоматології. Ці медичні плівки використовуються для досліджень ротової порожнини і мають розмір, який спеціально адаптований для цього виду досліджень.
Стоматологічна плівка Кодак не містить сенсибилизирующих барвників. Ця плівка виготовляється з блакитного поліестеру зниженої щільності, і має шар свинцевої фольги, який призводить до поліпшення якості знімків і зменшення дози опромінення отриманої пацієнтом.
Кожна плівка поміщена в захисний папір і в термічно запаяний поліетиленовий пакет або паперовий, покритий вінілом. На кожній упакованої в індивідуальну упаковку плівки є рельєфна точка, яка є позначенням який саме стороною потрібно розміщувати плівку в трубці.
Плівка CARESTREAM (KODAK)CARESTREAM (KODAK)може оброблятись будь-яким з відомих способів – ручним або автоматичним з використанням стандартних хімічних реактивів – проявника і фіксажу.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ 

     Діагностичне засіб SD-SPEEDX дозволяє отримати дуже чіткі і висококонтрастні рентгенівські знімки. Самопроявляющиеся стоматологічні рентгенівські плівки SD-SPEEDX були задумані, розроблені і изотовлены для того, щоб можна було їх проявляти просто, швидко і при яскравому світлі, не вдаючись до проявочным машин, темних кімнатах або інших засобів; бездоганна ергономічна форма їх конструкції гарантує надійне позиціонування і забезпечує доступ в різні зони рота, не подразнюючи слизові і не створюючи незручностей пацієнтові. Материалы SD-SPEEDX легко изгибаются, у них нет кромок или острых профилей, поскольку выполнены они из специально разработанных пластмасс, чтобы свести к минимуму риск травм и аллергических реакций. Гибкая пластиковая, оболочка уменьшает вероятность искажения изображения в результате перегибания пленки.

СОСТАВ 

В каждой коробке SD-SPEEDX содержится 50 самопроявляющихся стоматологических рентгеновских пленок в индивидуальной упаковке. формат ISO (Международной организации по стандартизации) 2,3 х 4 см, чувствительность - группа D. Каждая самопроявляющажя пленка состоит из основной герметичной оболочки из двухцветного белого и голубого пластика, в верхней части которой находится рентгеновская пленка, а в нижней, слегка утолщенной части - устройство со специальным раствором для проявления и фиксирования 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner