Кошик
284 відгуків

АНАЛОГОВІ КАСЕТИ (Kodak) кодак AGFA (Агфа)

Рентгенівська касета Carestream Health (Kodak) з екраном Green 400 30х40 24х30 18x24  13х18 см має вигляд двох вигнутих панелей, які під час закриття витісняють повітря.

Шар спеціального еластичного полімеру, розташованого під екраном забезпечує постійний контакт плівки з екраном при закритому стані касети.

Рентгенівська касета Carestream Health (Kodak) з екраном Green 400 18x24 см володіє наступними переважними характеристиками:

  • Володіє легкою вагою в сукупності з міцністю і простотою у використанні.
  • Завдяки оснащеності касети одним замком вона легко відкривається однією рукою.
  • Довговічність забезпечується спеціальним особливо міцним матеріалом з якого виконані торці і кути касети.
  • Передня поверхня касети виконана з особливого матеріалу з низкопоглащающими властивостями.

Даний товар відноситься до категорії: Рентгенівські касети для плівки
Виробник: Carestream Health (Kodak)

В рентген-касетах Agfa-СРВ     CPG  застосовуються останні досягнення в області тонких технологій, в якості матеріалу касети використаний унікальний надзвичайно міцний пластик ― NOVODUR. Касета забезпечує точну діагностику, володіє високим ресурсом і проста у використанні. 

Завдяки передовій технології і фірмовому матеріалу NOVODUR, надзвичайно міцного і при цьому легкого пластику, компанія AGFA  зробила свої касети легкими і міцними. Касета забезпечує точну діагностику, володіє високим ресурсом і проста у використанні. 
Касети AGFA у зверненні зручні для медичного персоналу, так і для пацієнта. 
Вони довговічні і ударостійкі. 

Поверхня касети постійно зберігається "теплій" і не викликає неприємних відчуттів у пацієнта. 

Полегшена конструкція  

 Матеріал касети дозволив знизити масу на 25% в порівнянні з металевою конструкцією. 

Надійність 

Завдяки оригінальному дизайну, протиударної конструкції касета зберігається протягом тривалого періоду використання. Касета розкривається на 180°С і забезпечує легкий доступ при роботі з медичними рентгенівськими плівками. 

Конструкція, що забезпечує максимальний комфорт пацієнта. 
При контакті з тілом NOVODUR відчувається як теплий і приємний матеріал. Краю касети закруглені так, щоб не завдати пацієнтові травм. Якщо додати до цього витончений дизайн і ударостійкі, покриті гумою кути, то ви зрозумієте, що касети AGFA будуть служити багато років. 

Зручні для користувача 

Ви можете розкрити касети AGFA на кут 180°. Це полегшує процес завантаження і вивантаження плівки. Потайна рельєфна позначка на корпусі касети дозволяє легко визначити, заряджена ця касета плівкою чи ні. Якщо ви бачите або на дотик визначаєте в темній кімнаті, що мітка наповнена, значить ця касета містить плівку. 

Введення ідентифікаційних даних при денному освітленні 
Ідентифікаційне вікно дозволяє нанести на який міститься всередині касети плівку дані про пацієнта. Використовуючи спеціально призначену для цього апаратуру компанії AGFA, таку як камера CURIX ID або DIGIT 2000, Ви можете зробити це при денному освітленні. 

Оптимальний контакт «плівка/екран» 

Як тільки ви закриваєте касету, магнітна сендвіч-структура (сталева фольга з боку трубки і магнітний шар з тильного боку) витісняє повітря з касети. Завдяки цій особливості забезпечується оптимальний контакт між плівкою і екраном. Багатошарова конструкція підтримує щільний контакт плівки з випромінюючими екранами, виключаючи повітряні зазори.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner