Кошик
301 відгук

ЦИФРОВА І ТОМОГРАФІЧНА ПЛІВКА (ДЛЯ СУХОЇ ПЕЧАТКИ)

Термоплівка Agfa Drystar DT2B 35x43 і   DT 5000 I B 35х43

Термографическая плівка для сухої друку з високою оптичною щільністю і високим контрастом. Застосовується для одержання діагностичних зображень високої якості на принтерах AGFA DRYSTAR 5300, DRYSTAR 5302, DRYSTAR 5500.

 Плівка Agfa Drystar DT 2B з оптичною щільністю Dmax>3.0, відповідає якості зображення, яке можна отримати на медичних лазерних принтерах, що використовують стандартну технологію проявлення.

 Плівка DRYSTAR DT2B покрита шарами срібла, виготовлена на 175 - мікронною PET підкладці і має захисний шар, що надає стійкість до подряпин і вологи. Серебронесущий шар не чутливий до світла, але реагує на високі температури, забезпечуючи низький рівень вуалі, високу оптичну щільність і контрастність діагностичного зображення, одночасно з чудовою його стабільністю.

Плівка  для МРТ   і  КТ

 

Лазерна плівка для загальної рентгенології Carestream Health (Kodak) DVB 35x43 см (125 аркушів) DVE

Плівка для лазерних камер Kodak DryView DVB+ являє собою інфрачервону плівку високого дозволу, обробка якої можлива тільки в «сухому процесі». В одній пачці/касеті міститься 125 аркушів плівки.

Лазерна плівка Kodak DryView DVB+ випускається в герметичних светозащищенных касетах, які не вимагають попередньої зарядки в темному приміщенні. На касетах нанесений спеціальний штрих-код, який дозволяє автоматично розпізнавати тип плівки та термін її придатності і провести автоматичне калібрування камери.

Светозащищенные упаковки плівок не передбачають прямий контакт рентгенолога з невиявленою плівкою, але, при необхідності, допускається робота з плівкою в затемненому приміщенні з зеленим неатиничным світлофільтром

 

 

Синяя термопленка  Sоny UРT-510BL  UPT-512BL    UPT-517BL   UPT-210BL

оригинального японского производства исключает преждевременный износ  элементов принтера. Применяется для печати при радиологическом исследовании и не нуждается в дополнительных затратах на утилизацию. В составе нет серебра, что является отличительной особенностью изделий.

Синяя термопленка Sony UPT-510BL для общей радиологии является расходным материалом для принтеров Sony UP-DF750, UP-DF550.

Технические характеристики плёнки:

· Воспроизводимая оптическая плотность на Dmin равна 0,22 , на Dmаx — 3,2.

· Плёнка воспроизводит до 4096 серых оттенков.

· Максимальное разрешение в пределах 320 dрi.

· В упаковки 4 комплекта в поддоне с идентификационным чипом, в поддоне 125 листов размером 202 х 253 мм.

Отпечатки могут храниться до 30 лет, срок использования не отпечатанного материала составляет 2 года со дня производства, при условиях хранения +5 до +30 С°.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner