Кошик
284 відгуків
Препарат для вибілювання зубів Whiteness HP Maxx 35% система

Препарат для вибілювання зубів Whiteness HP Maxx 35% система

825 

  • Готово до відправки
+380 (66) 890-14-50
  • +380 (68) 655-49-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Препарат для вибілювання зубів Whiteness HP Maxx 35% системаПрепарат для вибілювання зубів Whiteness HP Maxx 35% система
825 
Готово до відправки
+380 (66) 890-14-50
  • +380 (68) 655-49-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Whiteness HP Maxx 35% препарат для вибілювання вітальних і девітальних зубів на основі 35% пероксиду водню. Його треба використовувати в клінікі та завжди під ефективною ізоляцією м'яких тканин. Для того, щоб уникнути або зменшити вплив на структуру зуба, рH продукту зберігається між 6.0 і 7.0 (розмотується як нейтральний).

Це продукт із високою силою вибілювання, який може бути активований за допомогою світла або тепла (лазера, фотополімеризатора, плазмових ламп тощо), а також без зовнішнього допоміжного джерела (у цьому разі час застосування гелю більший).

Для допомоги в процесі вибілювання продукт містить групу спеціальних барвників, які діють як бар'єр для абсорбантів, а також як тимчасові показники (й колір змінюється від інтенсивного червоного до блакитно-зеленого наприкінці процесса).

У разі опромінення світлом, вони перетворюють його на теплову енергію, яка прискорює процес проникнення пероксиду на зуб, а отже, і процес вибілювання. Крім барвників, продукт також містить неорганічний матеріал, який діє як бар'єр і зборювач теплових хвиль. Цей бар'єр дає можливість тепловим хвилям діяти на гель як пришвидшувач процесу вибілювання, а отже, захищає пульпу від прямого доступу, що підвищує її температуру та посилює чутливість.

  • Шприц рідкого кавордама (Top Dam) 1 г
  • Місткість нейтралізувального пероксиду 2 г
  • Місткість загусника 2 г
  • Місткість пероксиду водню 4 г


ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

 

Основні
ВиробникFGM
Країна виробникБразилія
  • Ціна: 825 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner