Кошик
284 відгуків
Ергономікс Самопроявляюча дентальна Рентген плівка Стоматологічна Ergonom X (50 шт)

Ергономікс Самопроявляюча дентальна Рентген плівка Стоматологічна Ergonom X (50 шт)

1 245 

  • Готово до відправки
+380 (66) 890-14-50
  • +380 (68) 655-49-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ергономікс Самопроявляюча дентальна Рентген плівка Стоматологічна Ergonom X (50 шт)Ергономікс Самопроявляюча дентальна Рентген плівка Стоматологічна Ergonom X (50 шт)
1 245 
Готово до відправки
+380 (66) 890-14-50
  • +380 (68) 655-49-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ergonom X – спеціалізована рентгенівська плівка для стоматології. Дентальна самопроявна плівка, що має високу чутливість, і часом експозиції 30-40 сек. Її застосування дозволить досягти максимально високої якості знімка за дуже малої дози рентгенівського опромінення. Клас чутливості "D".

Форма випуску
Самопроявляється плівка Ergonom X має технологічну упаковку, що забезпечує зберігання у спеціальному фольгованому пакеті необхідної кількості рідкого проявника. У картонну коробку упаковані фольговані пакети, що мають П-подібну форму. Кожен пакет складається із двох прямокутних камер. В одній із них знаходиться рентгенівська плівка, стандартного формату для дентального рентгенівського апарату 3х4 см, а в іншому – рідкий проявник. Контейнери з'єднані між перебиранням з фольги. Технологічна упаковка складається з кількох оболонок.

Картонне упакування на 50 шт.
50 стерильних фольгованих касет плівка/проявник усередині захисних пакетів.
Рекомендується зберігати в темному місці. Виробник рекомендує застосовувати плівку Ergonom X з рентгенівськими високочастотними апаратами з напругою на трубці від 60 кВ.

Робота з рентгенівською плівкою, що самопроявляється.
На відміну від звичайної рентгенівської плівки, що самопроявляється Ergonom X має власний проявник. Щоб плівка не засвітилася передчасно, вона захована у герметичний фольгований контейнер, тому загальна технологія роботи дещо відрізняється від стандартної плівки.

Дістаньте герметичний пакет із картонної коробки виробника, перевіривши термін придатності плівки.
Стерильним інструментом обережно розріжте герметичний пакет із плівкою з краю, щоб не пошкодити внутрішні фольговані капсули. Якщо капсула з плівкою або проявником пошкоджена, не ставте її в апарат, а замініть касету на іншу. Проявник токсичний для людини та зіпсує апарат.
Встановіть капсулу в апарат. Встановіть дентальний рентгенапарат у потрібне положення. Розрахуйте час експозиції за потужністю рентгенівської трубки, товщиною кістки та типом потрібного знімка. Увімкніть апарат та зробіть знімок.
Вийміть капсулу з апарата.
Витягнутий пакет поверніть камерою з плівкою вниз, щоб рідина з камери проявника могла спокійно протікати вниз у камеру плівки.
Натисніть на капсулу із проявником. Заварений клапан між камерами повинен лопнути, а камера з плівкою наповнитися проявником. Верхня камера пустіє. Видавіть із неї рідину, як із тюбика.
Витримайте час активації проявника протягом 50 секунд. Розкрийте пакет ножицями в раковині, ретельно промийте знімок, намагаючись, щоб проявник не потрапляв на руки. Працюйте у гумових рукавичках. Витріть плівку для отримання чіткого зображення.
Знімок можна додатково обробити фіксажем. Використовуйте будь-який фіксаж для рентгенівської плівки для ручної або автоматичної роботи. Якщо знімок не призначений для тривалого зберігання, обробка фіксажем не потрібна.
Рентген-плівка, що самопроявляється, незамінна в стоматології, коли потрібно зробити знімок швидко: обслужити пацієнта поза чергою, при запаленнях, травмах щелепи. Робота з плівкою, що самопроявляється, Ergonom X не вимагає наявності проявної машини в стоматології. Після декількох знімків робота з плівкою, що самопроявляється, стане зручніше, ніж зі звичайною. Не потрібно мати кваліфікації, досвіду роботи з проявом та якості знімків не залежить від досвіду проявника.

Форма продажу – упаковка 50 шт.

Виробник: DENTAL FILM.

Основні
ВиробникErgonomy
Країна виробникСША
  • Ціна: 1 245 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner