Кошик
296 відгуків

РЕНТГЕН ПЛІВКА ДЛЯ МОКРОГО ПРОЯВЛЕННЯ

 

.

Рентген плівка Fujifilm Super HR-U:Super RX-N

Універсальна, адаптована для всіх типів досліджень, синечувствительная листова ортохроматическая сенсибилизированная в синій частині і зеленочувствительная листова ортохроматическая сенсибилизированная в зеленій частині  спектру рентгенографічна плівка з двостороннім покриттям емульсії унікальної структури на полиэтилентерефтолатной (лавсановій) основі з високими фізико-хімічними властивостями. Використання передової технології Super Thin sigma-LIC 30 від компанії FUJIFILM Corporation дозволяє отримувати надзвичайно чіткі, висококонтрастні зображення як при автоматичному, так і при ручній обробці.

Рентген плівка CARESTREAM (KODAK)    MXG: MXBE:

Зеленочувствительная плівка має стабільно високою чутливістю при різних дозах експонування. Має високу ступінь деталізації зображення. Характеризується стабільними сенситометрическими характеристиками при різних умовах обробки. Зеленочувствительная плівка має високу стійкість до впливу чинників зовнішнього середовища (особливо до статичної електрики). Галлоидное срібло, що міститься в емульсії зеленочувствительной плівки, має вигляд не тривимірних зерен, а тонких пластинок, які володіють більшою поверхнею, що забезпечує більш чітке зображення.

Синечувствительная плівка 

спеціально розроблена для отримання контрастних рентгенограм високої якості. Висока світлочутливість плівки забезпечує короткий час експонування, що особливо зручно при проведенні досліджень, де доза опромінення є основним чинником безпеки. Плівка КОДАК для загальної рентгенології володіє стабільною (однаковою) чутливістю в широкому спектрі експонування, що дозволяє отримати відмінні результати при її використанні. Важливо відзначити, що робота з плівкою КОДАК дозволяє знизити час експонування і тим самим продовжити термін служби трубки і зменшити ймовірність повторних зйомок через динамічної нерізкості в результаті руху об'єкта зйомки.

Умови зберігання та обігу

Зберігати закриті коробки з плівкою слід в прохолодному, сухому місці при температурі від 10 до 21°С і відносній вологості 30-50%). При зберіганні берегти від іонізуючого випромінювання і від впливу хімікатів, тримати подалі від джерел тепла (батарей опалення, радіаторів). При використанні плівки уникати надмірного здавлення і перегинів, що може призвести до пошкодження емульсії.

 

Рентген плівка  Agfa CP-BU NEW:CP-GU

Широка сфера застосування. Навіть сама незначна різниця в рівнях поглинання випромінювання м'якими тканинами тіла і повітрям стає чітко помітною при зміні рівня щільності, внаслідок високої контрастності плівки, яка посилюється завдяки особливій формі крутого ділянки характеристичної кривої чутливості. Форма характеристичної кривої чутливості робить плівку Ortho CP-GU ідеальною для знімків кісткових структур, дозволяючи виявляти переломи, розміри яких порівнянні з товщиною людського волоса. Эта пленка также идеально подходит для применения в ортопедии, где она позволяет получать мельчайшие детали костных структур, сохраняя видимыми мягкие ткани. Пленка позволяет получать контрастные изображения в основной области легких, с хорошей степенью детализации в областях средней плотности. Она может использоваться для диагностики уплотнений, метастаз и ранних признаков рака легких. Все вищесказане дозволяє зробити висновок про те, що плівку Ortho CP-GU можна використовувати в якості плівки універсального застосування, завдяки високій контрастності і низьким рівнями вуалі і шумів дозволяє швидко отримати якісні знімки.

.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner